Teslimat / İade

TESLİMAT 

Kargo ile teslimat 

  • Hafta içi saat 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 12:00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Teslimat süresi 1-3 iş günüdür.
  • Kargo şirketi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

 İADE

Zift Unique sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış ve orijinal ambalajı hasar görmemiş olması şartıyla 30 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden ücretsiz olarak iade kabul eder.

Nasıl iade edilir?

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İade edeceğiniz ürünü, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde aşağıda belirtilen adrese karşı ödemeli yollamanızı rica ederiz.

Kargo Firması: Aras Kargo

Alıcı Firma Kodu: 2308854551646(Zift Metal Prosesleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi)

İade Adresi: HATİP MAH. SARISALKIM 3. SK. NO4/BD - TEKİRDAĞ/ÇORLU

  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
  • Ürününüz Zift Unique tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden sonra geri ödeme işlemleriniz başlatılır.

*    Kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 1-3 iş günü içerisinde, banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7 - 14 iş günü içerisinde yapılacaktır. İade tutarının hesabınıza yatırılma süresi kartınıza ait bankaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hesabınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.
  • Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.
  • İade kargo gönderimlerinde, firma kodumuz kullanılmadan yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.

İade Kargo Gönderimi:

Kargo ile gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Paket ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. durumdaysa veya beklenmedik bir durum veya sorunlu ürünle karşılaşırsanız, paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından, tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.